Whoops! Something went wrong.

Click here to refresh the page

Let's Eat Out

Let's Eat Out
Let's Eat Out
Let's Eat Out
Let's Eat Out
Product Description
An activity using prices. The learners are asked to work out unit costs or expand costs.
Total Pages
1 page
Answer Key
Not Included
Teaching Duration
45 minutes
Report this Resource
  • Comments & Ratings
  • Product Q & A
Loading...
$0.50
Digital Download
avatar

sarah walker

15 Followers
Follow
$0.50
Digital Download
Teachers Pay Teachers

Teachers Pay Teachers is an online marketplace where teachers buy and sell original educational materials.

Learn More

Keep in Touch!

Sign up